HAKKIMIZDA

Kısaca Biz Kimiz ?

Kuruluş Yılı : 2006
Mersis No : 0929034633500015
İstanbul Ticaret Sicil No : 122586-5
Resmi Firma Adı : Yakops Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti.

Özel tasarım dekoratif aydınlatma ürünleri imalatı yapıyoruz. Küçükköy avizeciler sanayi bölgesinde imalatımız ve mağazamız bulunmaktadır. Mimari projelerde seçilmiş veya tasarlanmış bütün aydınlatma ürünlerinin üretimini yapabiliyoruz.
Firmamız son 5 yılda projeler için 600 ün üzerinde özel tasarım dekoratif aydınlatma ürünlerini üretmiştir.

Nasıl Şekillendik ?

Firmamız 2006 yılında ilk Avrupanın en iyi firmalarından biri olan Massive Aydınlatma ile tanıştı. 2010 yılında Massive firmasını Philips markasının satın alması ile birlikte Philips Dekoratif Aydınlatma ürünlerinin satışını yapmaya başladı. Aynı yıllar içinde Ankara ve İstanbul'da bulunan mağazalarında italyan aydınlatma firmalarının ürünlerinin de satışını yaptı. 2015 yılından itibaren özel üretim imalatına başlayan firmamız projelerde dekoratif aydınlatma konusunda tercih edilen firmalardan biri oldu.

Firmamız dekoratif aydınlatma imalatı konusunda bir çok ürün grubunda uzmandır. Bir süredir şarjlı masa lambaları konusunda birçok firmaya imalat yaptık. İlk şarjlı masa lambasını Zorlu Center Jazz Bar için ürettik.

Ekibimiz

Proje departmanımız alanında uzman mühendisler, montaj bölümümüz 4 yıllık üniversite mezunları ve kaynak bölümümüz 20 yılın üzerinde tecrübesi olan ustalardan oluşmaktadır. Kendi bünyemizde tecrübeli aydınlatma ustaları bulunmaktadır. Oksijen ve Argon kaynak ustalarımız pirinç, bakır, paslanmaz çelik, alüminyum malzemeleri üzerinde profesyonel kaynak çalışmaları yapabilmektedir.
Play Video